Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Sandero 2012 года

Автомобиль: Renault Sandero Stepway 2012 г.в., хэтчбек, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 7000 км, двигатель - 1.6 бензин
Автор: анна (Украина, Киев)   01.12.2012

Свій попередній відгук я залишила на початку квітня, одразу, як купила свій степвей. До тих мінусів, які я побачила спочатку, типу незручні дзеркала, бідненький салон я звикла і вони нівелювалися. Що справді незручно - ручне керування дзеркал, а тепер і магнітолою - залишилося і нікуди від цього не подінешся. а ще погано, що немає датчика температури за бортом. Дрібниця наче, а так неприємно. Неправа я була щодо недолугої коробки передач (АТ). Насправді вона супер - на Драйв виставляється наосліп - просто втикаєш до упора, без цих зайвих 1 і 2 (хоча насправді вони там є, але не заважають.) За 7 місяців з основних агрегатів нічого поки що не поламалося і не відвалилося. Навіть благенькі фабричні шини за півроку не спустили. Зараз поміняла на зимові - подивлюся як машинка буде себе поводити на льоду. Руль зручний, місця багато, ноги є де витягти, висока і зручна (і для задніх пасажирів) посадка. Багажник звісно не як у мого екс-седана, але 4 мішка картоплі влізає. Щодо бензину - бере як і моя попередня Рено символ 1.4 з АТ. скільки точно - не рахувала, але заправляюся з такою самою періодичністю. 3 місяці їздила на 92-ому (не було грошей), але потім перейшла на 95-ий. Резюме: одразу після купівлі розчарування було більше, зараз начебто нічого. Їздимо потихеньку, чого і вам бажаємо.

Stratovarius

А какой расход у вас?

Sanyi

Она ж не считала. Да и нафиг он ей нужен.

Тест-драйв Renault Sandero: Сам себе сегмент
Сам себе сегмент

Что это за автомобиль? Хетчбэк-«колхозник» или маркетинговая уловка для небогатых любителей внедорожников? Переднеприводный кроссовер от Renault проще этих вопросов. Он предлагает практичность.

Продажа б/у Renault