Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Sandero 2019 года

Автомобиль: Renault Sandero Stepway 2019 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 3422 км, двигатель - 1.5 turbo дизель, комплектация - Stepway Techroad
Автор: Андрій Матева (Украина, Хмельницкий)   03.02.2020
Расход в городе: 7.0 л/100км, по трассе: 4.5 л/100км, средний: 5.0 л/100км

Доброго дня, хочу поділитись враженнями та досвідом володіння Renault Sandero Stepway Techroad (максимальнна комплектація) 2019 року випуску. Міркування мої - суб'єктивні, не судіть строго)))

До цього авто були: Citroen Jumpy 2.0HDI пасажир, довга база, пневмопідвіска з-заду та Ланос 1.6 16кл (ГБО) поляк в повній комплектації.

Перед покупкою для майбутнього авто визначив для себе такі необхідні характеристики:

- кліренс від 180мм;
- діаметр коліс (чим більше тим краще);
- низький розхід палива (до 6л/100км) ГБО?;
- м'ягка підвіска;
- наявність систем безпеки (подушки водія, пасажирів та бокові);
- гарне ближнє світло;
- 4х циліндровий двигун атмосферник з гідриками (ГБО) чи турбодизель;
- запас ресурсу на 3-4 роки;

Спочатку переглядався ринок б/у авто віком 3-4 роки. Знайшовши відповідні авто, які мені підходили, вивилось, що ціновий поріг для нормальних авто в гарному стані требі піднімати до 13-14тис. $. Відповідно, прийняв рішення переглянути пропозиції нових авто.

Використовую авто так: траса - 90% (дорога - "місцями рівна"), місто 10%. Пробіг 200км в день.

Вибрав даний автомобіль і ось, що з цього вийшло:

- розхід палива задовільний, тобто не літаючи, можна спокійно вписатись в 5-6л. на 100км., можна ще менше, в мене терпіння не вистачає)));
- підвіска дуже мягка, ну дуже, звісно про супер керованість можете забути. Мені підходить. Хід амортизаторівв прийстойний, як для цього класу, я був вражений. Дрібні та середні нерівності відпрацьовує на 5+, великі на 5-. Пробиває дуже рідко. Але є недолік, через такі характеристики підвіски, манера поведінки авто на дорозі - специфічна. Треба звикнутись та призвичаїтись. На великих швидкостях (120-140км/г) по звичайній дорозі в середньому стані не поїду. Комфортна швидкість до 120км./г. Поїздивши, я призвичаївся та потроху починаю їздити у звичному 100-110 км/г., спочатку було дуже незвично, тому до даного авто потрібно привикати, а тоді все стає на свої місця. Потрібне чітке розуміння, що авто ліфтоване та з дуже м"ягкою підвіскою. По поганим дорогам їхати комфортно, тому платимо за це керованістю на великих швидкостях. Рейсерам чи любителям погяняти авто - протипоказане!!!
- двигун тягне з низів, вистачає з головою;
- шумоізоляція нормальна, трохи чути шум зимньої резини (обов"язково ставте підкрилки), двигуна майже не чути;
- обзорність гарна, зеркала великі;
- посадка хороша (зріст 176см);
- ергономіка хороша;
- місця на задньому сидінні могло бути і більше, але ніби вистачає,
- в багажнику місця 320л, 1 в 1 як в ланосі, але поличку можна зняти і погрузити з розумом більше, мені вистачає;
- пластик легко царапається, в цілому матеріали салону - задовільні, я очікував гіршого, порадувало, що задня частина передніх крісел з кожзаму - легко витирати, часто їзьдять діти)));
- акустика - сміття;
- мультимедіа нормальна, карти працюбть чітко (чомусь відстутній мультитач), користуватись зручно, радує реношний джойстик, телефон підключається швидко, але бачить не всю тел. книгу (Самсунг МС30), чути мене та співрозмовника добре, є еплкарплей та андроід авто (тут мультитач працює);
- ближнє світло прерасне, дальнє світло задовільно (думаю потрібно замінити лампи дального);
- камера працює добре, але стоїть вона у мене чомусь трошки кривенько, дилер допомогти не зміг. Камера регулюєтьчя тільки по висоті;
- ключ не складається(((;
- горловину бачка пального потрібно відкривати ключем(((;
- машина бруднить пороги з середини(((, причина - зазор між крилом та передніми дверима, двері виступають трішки на зовні і бруд втягується в щілину і повзе далі;
- клімат працює добре, нарікань немає, підігрів дзекрал та заднього скла теж добре;

В цілому автомобілем я задоволений, є дрібні недоліки, але не критичні. Специфічна поведінка підвіски не дає розслабитись, але тільки я попадаю на погану дорогу (а їх у нас вистачає), то відразу кайфую))) Для моїх цілей авто підходить майже ідеально, та й за такі кошти нового нічого іншого не купиш.

Плюсы автомобиля: - дизайн молодіжний; - двигун; - розхід; - відношення ціни та комплектації; - кліренс; - м"ягка підвіска; - зручно паркуватись (габарити та камера);

Минусы автомобиля: - специфічна поведінка на швидкостях 100 та більше; - місце на задньому ряду; - відсутній датчик температури двигуна; - горловину бачка пального потрібно відкривати ключем (не критично); - пластик легко царапається.

Совет покупателю: Купуйте тільки максимальну комплектацію і тільки дизель.

В тот же день Андрій Матева дописал: Відсутні букви "і" та "ї" у клавіатурі, коли набираєш адресу в картах навігації, тому мушу перемикатись на латиницю. На мою думку, великий автовиробник може швидко вирішити таку дрібницю, але їм пофіг. Але мені не зручно, бісить! Тому, я бажаю французам, щоб усі вивіски у них були виключно англійською мовою!!!

Ябадабаду

7л у місті? Якось неочікувано, у інших відгуках максимум 6. Який режим руху?

Wert

Ябадабаду, значно легший 208 взимку з короткими пробігами споживає в місті 6-6,5л
, влітку 4,5-5

Ябадабаду

Wert, той самий степвей на цьому ж сайті у всіх інших відгуках споживає до 6л. Усі інші видають бажане за дійсне?

Qasder Azx

у меня сейчас 6,8 расход на дизеле по пробкам

З моєю манерою їзди виходить десь так, але точніше про розхід по місту сказати не можу. Тільки 10% пробігу по місту, плюс я завжди у місті в час пробок (біля 17.40-18.30).

aomateva, і до того ж, я слідкував за росходом у місті без "Еко" режиму.

Qasder Azx

При средней 25 км/ч, если что...

British

Вони англійску не дуже шанують)

British, Вони Української не шанують, тому я їм бажаю англомовних вивісок.
І взагалі клавіатура навігації - на рівні плінтусу.
Могли б хоча б розкладку нормальну зробити.

Продажа б/у Renault

Renault Megane 2016 Renault Megane 18.800$ 2016 169.000 км