Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Sandero 2017 года

Автомобиль: Renault Sandero Stepway 2017 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 49000 км, двигатель - 1.5 дизель
Автор: Yura (Украина, Львов)   13.05.2020
Расход в городе: 6.0 л/100км, по трассе: 5.0 л/100км, средний: 5.5 л/100км

Брав з салону у Львові в 2017 році. Основна вимога до автомобіля була це економність, кліренс, розхід палива і щоб була нова.

Додатково збрили в автосалоні 8 кусків грн. за підігрів передніх сидінь і камеру заднього виду. Я не вникав в рекламу інших салонів, але для прикладу коли пишуть ціну на авто, то не враховують податок до пенсійного фонду, реєстрацію авто, коврик в салон і в багажник. До швидкості купівлі авто немає претензій все чітко 2 дні і вона твоя.

Планове ТО до 100 тис пробігу це окреме питання. Масло дійсно міняють разом з фільтрами і колодками, бо я залишав автомобіль на ТО з включеним відеореєстратором.

Кожного дня я на роботу їду 14 км. в одну сторону по місту +70 км на вихідні на село. На озеро по ямах, на поле і в болото машинка машинка в сам раз. На трасі максимум вижимав 160, а так зазвичай швидкість 100-120.

В Карпатах по серпантинах потрібно збавляти швидкість, бо її можна легко перевернути так само в затяжних поворотах, або під час бокового вітру :) Машинка легенька і коли заправити повний бак і взяти 3-х пасажирів то все добре:)

Багажник норм. Місця на задньому сидінні маловато, але я там не сиджу :) Пластик фіговий і легко подряпати.

Які гроші така й машина. Якщо під свою задницю то рекомендую твердою 4-ю.

Плюсы автомобиля: Розхід палива, ТО, Кліренс, Вигляд.

Минусы автомобиля: Легка, Пластик.

Совет покупателю: Не купляйте 0.9

Василь К

Ви їздити на 1,5 дизелі, а які питання до 0,9 бензинки?

Ябадабаду

Василь К, "не читал, но осуждаю"

Василь К

Ябадабаду, ага, якось так. Бо всі хто на них не їздить рекомендує їх не купляти, водночас я не знайшов жодного нарікання на цей двигун тих. хто реально на ньому їздить.

Nickont

Классный автомобиль!

Sanyi

Не знаю які нарікання на 0,9, просто в мене такий двигун. У мене немає ніяких нарікань на нього. Видає те що видає, не іыльше , не меньше. Нормально везе, розганяє, тримає швидкість. Розхід нормальний. Не знаю, як для мене все влаштовує.

Продажа б/у Renault

Renault Megane 2016 Renault Megane 18.800$ 2016 169.000 км