Renault Sandero 2008 Renault Sandero 2008

Renault Sandero 2008

Обсуждение Renault Sandero

Обсуждение
Вход | Регистрация

Показать еще 5 комментариев из 33
Гость  

зато ходовка прогрессивнее,так что переплата скорее за это...

ОТВЕТИТЬ  
максим  

купил недавно сандеро -задние колонки не работают наружная сенка есть а колонок наверно нет,температура на датчике доходит только до середины,обороты холостого хода 500 мало наверно,двигатель 1.4 при включении кондиционера резко падает мощность не тянет кто что поскажет?

ОТВЕТИТЬ  
Богдан  

повелся на легенду о прогрессивной ходовке((( Взял румына, стучит и впереди, и сзади, уже после 800км. Записался на ТО. какая то херня. А ведь выбор был за такие бабки : рио, акцент, авео.

ОТВЕТИТЬ  
Зіновій  

купив сандеро у серпні ц.р.Робіг невеликий але враження вже є.Ціна завищена на це авто.Шумоізоляція ніяка.По львівській бруківці це дуже відчувається.поскрипує пластмаса.Під переднім бампером є пластиковий захист,який гримить по повній програмі.Поїду на сервіс нехай щось роблять.На асвальті проблеми з шумом відсутні.Вцілому авто не погане,але як себе поведе російська збірка-невідомо.Пластик не дуже якісний в салоні.Але!....в нас ріо акцент дорожчі.Авео не розглядався бо малий кліренс,а для львова і околиць це важливо.І ось тут сандеро плюс-колеса 185.Думаю що без проблем в експлуатації не обійдемось.Найбільша претензія це шумоізоляція і гримотіння пластку під бампером.Але в Україні нажаль,якісна машина коштує захмарно,а вживане авто в нашому регіоні-це російська рулетка.Тому зібрав гроші і купив сандеро.Трохи розчарований але це пройде з часом.Двигун 1.4 теж досить шумний,але це такий двигун.По трасі іде легко і всі косяки зразу прощаються.Дуже легко все управляється і переключається.Моя донька ненатішиться щепленням і ручкою перемикання передач. На загал ,ця машина має бути дешевою і їздити по місту з асфалт покриттям.Місткість салону не має конкурентів у однокласників-це великий плюс.Загальна оцінка- 4 з мінусом і це реально.

ОТВЕТИТЬ  
Ivan Stepanov  

За 2 года единственый минус- У меня был стук спереди на поперечных кочках- оказывается это стучал шланг о кузов ГУРовский- подвинул- стук исчез.

ОТВЕТИТЬ  
Вход | Регистрация